Rusztowania budowlane jezdne i fasadowe

28 stycznia 2021

l

Gotowe dachy

Wszelkiego rodzaju remonty i prace konserwacyjne na zabudowaniach wymagają przygotowania odpowiedniego sprzętu do ich wykonania. Również, jeśli chodzi o sam budynek, musi być on odpowiednio zabezpieczony. Trzeba też do niego zapewnić dostęp. Najlepszy sposób, aby ekipa remontowa miała łatwy dostęp do elewacji budynku to oczywiście rusztowania. Pozwalają one na sprawne przeprowadzanie różnych prac. Wznoszenie obiektów budowlanych, prace montażowe, remont elewacji, prace konserwacyjne – to wszystko sytuacje, w których przydać się mogą rusztowania elewacyjne i inne. Służą oczywiście też temu, aby zapewnić wysokie bezpieczeństwo przeprowadzanych pracy.

Rusztowania jezdne – wyjątkowo wygodne i mobilne rozwiązanie

Rusztowań jezdnych używa się chętnie podczas różnych prac. Jest to niezwykle wygodne rozwiązania. Jak sama nazwa wskazuje, są przede wszystkim mobilne. Cechują się niewielkimi rozmiarami i wykonaniem z wysokogatunkowego aluminium. Koła, które są w nich zamontowane to bardzo wytrzymałe i odporne na duże obciążenia konstrukcje. Oczywiście rusztowania mają też hamulec, który odpowiada za to, żeby można je było bezpiecznie ustawić w jednym miejscu. Do głównych zalet takich rusztowań należy też oszczędność czasu w czasie prac przygotowawczych na placu budowy lub podczas modernizacji. Nie trzeba montować rusztowań na całej fasadzie budynku czy innym miejscu. Wystarczy każdorazowo po wykonaniu prac w określonym miejscu przesunąć rusztowanie.

Rusztowania fasadowe – najpopularniejsze rozwiązanie

Rusztowania fasadowe to niezwykle popularne rozwiązanie podczas różnego rodzaju prac remontowych, budowlanych i konserwacyjnych. Są to po prostu składane konstrukcje, które mają za zadanie umożliwić dostęp na przykład do elewacji budynku. Sprawdzą się także podczas budowy estrady i w wielu innych zastosowaniach. Mogą być rozwiązaniem nawet w przypadku prac na dużych wysokościach. Aluminiowa konstrukcja zapewnia wysoką trwałość, a więc i bezpieczeństwo takiej konstrukcji. Jest to po prostu wygodne i bezpieczne rozwiązanie podczas przeprowadzania różnego rodzaju prac remontowo-budowlanych.

Rusztowania wysokiej klasy gwarancja bezpieczeństwa

Jednak niezależnie od tego, czy zamierza się wykorzystać podczas prac rusztowanie fasadowe, czy też rusztowanie jezdne, ważny jest wybór takich wysokiej jakości. Muszą one spełniać określone wymogi bezpieczeństwa i standardy. Ich gwarancją mogą być na przykład odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Ważne jest także, aby rusztowania było odpowiednio zamontowane. Musi to robić doświadczona i przeszkolona ekipa. Firma URB Budex oferuje wynajem rusztowań wraz z ich montażem, zapewniając wysokiej jakości wykonanie usługi, jak i same rusztowania.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zadaj pytanie

  Maksymalny rozmiar pliku 7MB.

  log Gotowe dachy
  Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.

  Kijowiec 8a, 62-561 Ślesin

  +48 609 017 147

  biuro@wiazarygorski.pl

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  Share This