Budownictwo rolnicze

Budowa nowego czy przebudowa dachu nie jest dla nas żadnym problemem. Dodatkowym atutem jest szybki czas realizacji naszych rozwiązań.
Indywidualne podejście

Budownictwo rolnicze cechuje się dużą różnorodnością. Dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nasi specjaliści pomagają podczas doboru, projektu, a nasi fachowcy czuwają podczas produkcji i montażu. Poza atrakcyjną ceną względem tradycyjnych rozwiązań, prefabrykowane konstrukcje dachowe są także wykonywane w ciągu zaledwie 14 dni. Wykonywane są z materiałów najwyższej jakości.

Oferujemy gotowe konstrukcje dachowe na:
 • Chlewnie,
 • Kurniki,
 • Magazyny planów,
 • Obory,
 • Wiaty na sprzęt rolniczy …itd.
Obróć model

Projekt kurnika

Projektowany wiązar z dachu obory

Projektowany wiązar z dachu obory

Nasze projekty

Budownictwo rolnicze od gotowedachy.pl

Gotowedachy.pl to nie tylko rozwiązania dla przemysłu czy budownictwa mieszkaniowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że należy także wspierać budownictwo rolnicze także w zakresie wiązarów dachowych. Pozwala to na oszczędność kosztów w branży, która nie należy do najłatwiejszych.

Budownictwo rolnicze nie ma przed nami tajemnic. Jako gotowedachy.pl zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla budynków rolniczych. W naszej ofercie znajdują się konstrukcje dachowe na chlewnie, kurniki, magazyny, obory, wiaty na sprzęt rolniczy i inne realizacje potrzebne przedstawicielom tego sektora.

Wszystkie projekty, jakie realizujemy, są tworzone z myślą o indywidualnych potrzebach rolników. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie osiągnąć najlepsze wyniki i spełnić oczekiwania klientów z branży rolniczej. Każdy projekt jest starannie dopasowany do potrzeb i wymagań naszych klientów, co pozwala na stworzenie funkcjonalnej i wydajnej przestrzeni, w pełni odpowiadającej ich potrzebom. Jesteśmy przekonani, że dzięki takiej indywidualnej i profesjonalnej obsłudze, nasi klienci mogą zyskać pełną satysfakcję i skutecznie rozwijać swoje gospodarstwa rolne.

Czytaj więcej

Nieruchomości rolne. Trwałość od gotowedachy.pl

Nasze gotowe konstrukcje dachowe wykonane są z materiałów, przystosowanych do warunków, jakie panują na roli. Do produkcji wybieramy przede wszystkim drewno skandynawskie o odpowiedniej klasie wytrzymałości C24. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasze konstrukcje przygotowane, czy to na kurnik, czy to na chlewnię, spełnią zadania przedstawicieli branży rolniczej.

Dzięki wykorzystaniu prefabrykowanych wiązarów dachowych możliwe jest zbudowanie konstrukcji, takiej jak nieruchomości rolne bez słupów podporowych, co daje większą swobodę aranżacji wnętrza oraz zwiększa przestrzeń do zagospodarowania. Można dzięki temu postawić na większą ilość kojców dla zwierząt bądź jeszcze inny projekt zagospodarowania.

Nasze gotowe konstrukcje dachowe, które stanowią zwieńczenie nieruchomości rolne, cechuje szybki i łatwy montaż, dzięki czemu czas realizacji inwestycji jest zdecydowanie krótszy w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że oprócz jakości wiele osób patrzy obecnie także na cenę. Ze swojej strony oferujemy gwarancję jej niezmienności, co pozwala na dokładne zaplanowanie budżetu i uniknięcie nieprzewidzianych kosztów.

Nie sposób nie zrobić porównania naszych rozwiązań w stosunku do alternatyw, które od lat wykorzystywane są przy budowie dachów. W przypadku klasycznych — betonowych bądź żelbetowych konstrukcji czas realizacji może wydłużać się, a jego cena nie będzie nigdy tak korzystna, jak w przypadku naszych produktów. Wspomniany żelbet, choć jest materiałem mocnym, to przydaje się wyłącznie w przypadku konstrukcji o mniejszym stopniu skomplikowania.

Nasza propozycja to przede wszystkim wiązary — ukośne konstrukcje, na których nie będzie zalegać ani śnieg, ani deszcz. W przypadku chlewni czy kurnika interesującym rozwiązaniem mogą być wiązary kratowe, które spokojnie wykorzystasz do budowy dachu czterospadowego lub wielopołaciowego.

Budynki rolnicze bez pozwolenia z gotowedachy.pl

W gotowedachy.pl zapewniamy obsługę nieruchomości, które określane są jako budynki rolnicze bez pozwolenia. W Polsce, obowiązki związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę reguluje ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (tekst jednolity: Dz.U. z 2021 r. poz. 1202). W myśl tej ustawy budowa obiektów budowlanych, w tym obiektów rolniczych, wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Ustawa precyzuje również wymagania, jakie muszą spełniać obiekty budowlane oraz procedury, jakie należy przestrzegać w procesie ich budowy. Dzięki temu, rolnicy oraz inni inwestorzy budowlani, mają możliwość budowania obiektów zgodnie z wymaganiami technicznymi, prawnymi oraz zasadami bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

W przypadku obiektów, które nie są związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, na terenie gospodarstwa rolnego, istnieje możliwość wykonania go bez pozwolenia, jednakże pod warunkiem spełnienia określonych warunków. Zgodnie z ustawą Prawo budowlane, na terenach rolnych, w przypadku takich nieruchomości jak budynki rolnicze, nie wymaga się pozwolenia na budowę, jeżeli budynek ma powierzchnię do 35 m2 i nie jest przeznaczony do prowadzenia w nim działalności gospodarczej. W przypadku większych konstrukcji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej wymagane jest uzyskanie pozwolenia na budowę.

Niezależnie od tego, czy planujesz budować chlewnię czy kurnik — jesteśmy po to, by pomóc Ci najlepiej zaprojektować, wykonać i zamontować konstrukcję więźby dachowej. Nie czekaj i skorzystaj z naszego formularza kontaktowego już dzisiaj, by móc w 14 dni cieszyć się najlepszym rozwiązaniem obecnym na rynku

Nieruchomości rolne pod wymiar od gotowedachy.pl

W Gotowedachy.pl oferujemy kompleksowe rozwiązania dla budowle rolnicze. Na stronie gotowedachy.pl oferujemy gotowe projekty dachu dla różnych rodzajów budynków, w tym dla chlewni czy kurników. To pokazuje, że nasza firma dysponuje szerokimi możliwościami i doświadczeniem w projektowaniu dachów dla różnych celów i potrzeb.

Nasze gotowe projekty stanowią doskonałą bazę dla klientów poszukujących solidnych i estetycznych rozwiązań dla swoich budynków. Oczywiście, każdy produkt dostosowujemy do indywidualnych wymagań naszych klientów, aby sprostać ich oczekiwaniom i zapewnić im pełną satysfakcję z wyboru naszej firmy dla realizacji takich nieruchomości jak budowle rolnicze.

Dzięki temu, że nasze projekty dachów możesz zobaczyć na naszej stronie, klienci mogą szybko zapoznać się z naszą ofertą i wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego budynku. Zapraszamy do odwiedzenia strony gotowedachy.pl i zapoznania się z naszymi sztandarowymi projektami oraz ofertą dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego rolnika.

Budynki rolnicze. Proces produkcji

W naszej firmie produkcja prefabrykowanych konstrukcji dachowych dla nieruchomości rolniczych opiera się na sprawdzonych technologiach. Proces produkcji polega na połączeniu elementów drewnianych za pomocą wprasowanych w nie płytek kolczastych od MITEK. Dzięki temu cała konstrukcja jest stabilna, mocna, a jednocześnie pozwala na znaczną optymalizację kosztów produkcji.

W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych programów komputerowych, w których powstaje projekt oraz dokumentacja warsztatowa. Dzięki temu każdy element, jaki będzie częścią obiektów, takich jak budynki rolnicze, jest dokładnie zaprojektowany i przygotowany do produkcji. W procesie tworzenia właściwych wiązarów dachowych wybieramy tylko materiały, posiadające atesty i certyfikaty, aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów.

Nawet rolnik, dla którego budowa domu rodzinnego jest również w orbicie jego zainteresowań, powinien także zastanowić się nad naszą ofertą dla budownictwa mieszkaniowego.

Budownictwo rolnicze. Dla pracy i domu

Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od fazy projektowej, poprzez produkcję, aż do montażu gotowych konstrukcji dachowych. Podkreślamy, że budownictwo rolne nie ma dla nas tajemnic.

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i wykorzystujemy tylko atestowane materiały, co zapewnia pewność wykonania. Nasze prefabrykowane konstrukcje dachowe są rozwiązaniem dla rolnictwa, które pozwala na osiągnięcie spełnienie wymagań klienta.

Budownictwo rolnicze i nasze projekty doskonale pasują do tego sektora. Nasza firma gotowedachy.pl zawsze stawia na zadowolenie i pełną satysfakcję klientów, dlatego w razie jakichkolwiek problemów bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy wyjaśnią, dlaczego nasze wiązary dachowe są lepsze niż tradycyjna więźba. Jednym z tych argumentów jest fakt, iż montaż rozwiązania od gotowedachy.pl trwa nawet do połowy krócej niż w innym przypadku.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, a także szeroką wiedzę techniczną, dzięki czemu są w stanie udzielić fachowych porad oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zadaj pytanie

  log Gotowe dachy

  Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.

  Kijowiec 8a, 62-561 Ślesin

  +48 609 017 147

  biuro@gotowedachy.pl

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  Share This