Technologia

Rozwój budownictwa i lata doświadczenie pozwoliły nam na stworzenie wytrzymałej i solidnej konstrukcji w przystępnej cenie.

Technologia produkcji wiązarów dachowych

Proces produkcji prefabrykowanej konstrukcji dachowej polega na połączeniu elementów drewnianych za pomocą wprasowanych w nie płytek kolczastych. Dzięki temu cała konstrukcja jest trwała i stabilna oraz pozwala na znaczną optymalizację kosztów produkcji. Dzięki temu uzyskujemy konstrukcję wysokiej jakości w przystępnej cenie.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne programy komputerowe, w których powstaje projekt i dokumentacja warsztatowa. Do samej produkcji wybieramy materiały wysokiej jakości, które posiadają atesty i certyfikaty. Stawiamy nie tylko na wysoką jakość, ale także bezpieczeństwo. Przy pomocy rzutników laserowych i pił sterowanych numerycznie precyzyjnie docinamy wszystkie elementy. Wiązary dachowe są mocowane i transportowane na budowę, a sam montaż zajmuje 1-2 dni.

Obróć model

Przykładowy projekt sali gimnastycznej w/g naszego projektu

Przykład wiązara do projektu domu jednorodzinnego z pokojem na poddaszu

Przykład wiązara do projektu domu jednorodzinnego z pokojem na poddaszu

Poznaj korzyści naszych wiązarów dachowych

 • Możliwość dowolnej aranżacji poprzez eliminację słupów podporowych
 • Większa przestrzeń do zagospodarowania
 • Znaczna oszczędność poprzez rezygnację z drogich stropów
 • Precyzja w dopasowaniu elementów, tylko atestowane produkty
 • Szybki i łatwy montaż elementów, montaż w 1-2 dni
 • Szeroki wybór rozwiązań
 • Najwyższa jakość produktów (drewno ze Skandynawii)
 • Indywidualne podejście i kompleksowa obsługa
 • Darmowa wycena i gwarancja niezmienności ceny
 • Oszczędność materiału poprzez optymalnie obliczone przekroje
 • Możliwość montażu o każdej porze roku
 • Rozwiązanie dla domów mieszkalnych, przemysłu, rolnictwa
Nasze projekty

Konstrukcje drewniane od gotowedachy.pl

W GotoweDachy.pl specjalizujemy się w produkcji takich elementów jak prefabrykowane konstrukcje drewniane. Nasze konstrukcje drewniane dachów cechują się wysoką jakością wykonania, szybkim czasem budowy oraz konkurencyjnymi cenami w stosunku do rozwiązań, które oferowane są w ramach tradycyjnych metod, do których należą między innymi dachy żelbetowe czy klasyczna więźba dachowa. Dzięki temu stajemy się coraz częściej wybieranym dostawcą przez klientów, którzy chcą zrealizować swój projekt w krótkim czasie i zminimalizować koszty związane z budową.

Nasza oferta, na którą składają się konstrukcje drewniane szkieletowe, skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i również firm oraz rolników. To, co jest dla nas ważne i istotne to indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu zawsze projektujemy budynki zgodnie z wymaganiami i preferencjami, jakie otrzymujemy na początku współpracy od inwestora. Dobrze dobrane elementy drewniane pozwalają na projektowanie konstrukcji drewnianych i stworzenie przestrzeni, która jest w pełni dopasowana do wstępnej wizji.

Czytaj więcej

Drewniane konstrukcje. Szeroki wybór rozwiązań

W nasze ofercie gotowedachy.pl dostępne są różne rodzaje wiązarów dachowych, w tym: wiązar trójkątny, pojedynczy wiązar trójkątny, wiązar odwrócony, wiązar ucięty, wiązar niesymetryczny, wiązar attykowy, wiązar płaski, wiązar płaski pod kątem, wiązar ucięty dwustronnie, wiązar nożycowy, wiązar pojedynczy oraz wiązar obniżony. Każdy z tych rodzajów ma swoje indywidualne cechy i jest dostosowany do różnych zastosowań w konstrukcji dachu.

Do najczęściej spotykanych podczas realizacji inwestycji jest wspomniany na początku wiązar trójkątny. Dzięki charakterystycznemu kształtowi można zrealizować podstawową inwestycję, jaką jest dach dwuspadowy tak popularny przy budownictwie jednorodzinnym.

Wiele osób twierdzi, że inwestycja w wiązary to koniec marzeń o poddaszu użytkowym. Nic z tych rzeczy! Dzięki naszym wiązarom attykowym można spokojnie zaprojektować miejsce, w którym wykorzystasz przestrzeń właśnie dla siebie. Tu nie masz ograniczeń co do przeznaczenia właśnie tego miejsca. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest sypialnia z łazienką. Można również umieścić tam przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym, który będzie świetnym miejscem do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Przykładem tego typu inwestycji niech będzie chociażby poddasze mansardowe ze stropem w pasie dolnym wiązara.

W ofercie gotowedachy.pl mamy także rozwiązania dla rolników i biznesu. W tych przypadkach polecamy zdecydowanie wiązar nożycowy, które pozwala podnieść dach szczególnie w części środkowej. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są wiązary kratowe. Ich montaż trwa nawet o połowę krócej niż klasycznej więźby dachowej. Są one idealnym rozwiązaniem dla dachu przemysłowych inwestycji.

Konstrukcje drewniane dachu. Dla mieszkań, przemysłu i rolnictwa

Konstrukcje drewniane dachu nie mają przed nami żadnych tajemnic. Bez względu na to, czy pragniesz mieć dach na jednokondygnacyjnym domu, hurtowni czy kościele — jesteśmy po to, żeby zrealizować Twoją wizję.

GotoweDachy.pl to firma zajmująca się kompleksową obsługą klientów w zakresie projektowania i montażu dachów. Nasi doświadczeni fachowcy chętnie pomogą Ci w doborze najlepszego rozwiązania dla konkretnego projektu.

W budownictwie mieszkaniowym oferujemy zarówno realizacje dla dachów domów jednorodzinnych z poddaszem, jak i tych, które nie będą go miały. To wszystko robimy oczywiście w najlepszej cenie i z zachowaniem jakości.

Do produkcji naszych wiązarów dachowych wykorzystujemy lite drewno skandynawskie czterostronnie strugane, które łączymy za pomocą płytek kolczastych w technologii Mitek. Dzięki temu uzyskujemy bardzo trwałe i wytrzymałe konstrukcje, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych.

Dachy prefabrykowane, czyli konstrukcja drewniana są doskonałym rozwiązaniem również dla różnych typów budynków przemysłowych, w tym dla sklepów wielkopowierzchniowych. Ich główną zaletą jest możliwość szybkiego montażu oraz jakość i trwałość konstrukcji, którą gwarantujemy w gotowedachy.pl.

Dachy prefabrykowane przygotowywane są w naszej fabryce, co pozwala na precyzyjne wykonanie poszczególnych elementów oraz zminimalizowanie czasu montażu na miejscu. Dzięki dedykowanym programom komputerowym możemy wykonać projekt, który dokładnie obrazuje nasze drewniane konstrukcje dachowe. Dzięki temu można zaoszczędzić wiele czasu i kosztów związanych z pracami budowlanymi.

To samo dotyczy wykorzystywanych przez nas w pracy narzędzi. Zaawansowane technologicznie piły sterowane numerycznie oraz rzutniki laserowe pozwalają na idealne przycięcie każdego elementu, który stanowić będzie o sile tego, co nazywamy konstrukcje dachu drewniane.

W przypadku sklepów wielkopowierzchniowych, gdzie wymagane są duże przestrzenie dachowe, dachy prefabrykowane okazują się szczególnie skutecznym rozwiązaniem. Konstrukcje te cechują się wysoką nośnością, odpornością na obciążenia śniegiem i silny wiatr oraz szybkością realizacji, która jest wymagana podczas inwestycji tego typu. Doskonale wiemy o tym, realizując zlecenia pod tytułem: drewniana konstrukcja dla rolników. Tu również liczy się precyzja, szybkość oraz jakość wykonania. To wszystko znajdziesz w gotowedachy.pl.

Dodatkowo, dachy prefabrykowane (najlepsza konstrukcja drewniana) są łatwe w utrzymaniu i wymagają minimalnej konserwacji, co stanowi dodatkową zaletę dla przemysłu, gdzie czas i koszty utrzymania budynków są kluczowe.

Konstrukcje. Drewniane dachy od podstaw

Doświadczenie naszej firmy — gotowedachy.pl — sprawia, że przed rozpoczęciem każdej realizacji projektu przeprowadzamy jego wycenę, tak, aby klient miał jasny i przejrzysty kosztorys przedsięwzięcia.

Wiedząc, jak istotne jest trzymanie się ustaleń — gwarantujemy, że cena konstrukcje dachu drewniane nie ulegnie zmianie w czasie realizacji projektu. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych w budownictwie mieszkaniowym, ale również firm z branży przemysłowej czy rolników. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że nie poniosą ekstra kosztów związanych z ewentualnymi zmianami czy nieprzewidzianymi wydatkami.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży dachów prefabrykowanych, wiemy, jak ważne jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi i wysokiej jakości produktów. Do takich należą zdecydowanie drewniane konstrukcje dachowe. Dlatego też oferujemy nie tylko produkcję i montaż wiązarów dachowych, ale także doradztwo i wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji projektu.

Konstrukcja z drewna na lata od gotowedachy.pl

Produkcja dachów prefabrykowanych w gotowedachy.pl odbywa się w kontrolowanych warunkach fabrycznych, co gwarantuje nie tylko jakość wykonania, ale również zabezpiecza przed negatywnym wpływem na proces konstruowania niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Ponadto produkcja prefabrykatów pozwala na minimalizację ilości odpadów budowlanych, a co za tym idzie, redukcję wpływu na środowisko naturalne. Konstrukcja z drewna, które tworzymy w swojej fabryce, gwarantują, że na placu budowy ilość śmieci pokonstrukcyjnych będzie minimalna.

Prefabrykacja, czyli metoda budowania, wykorzystująca gotowe elementy przygotowywane poza miejscem budowy, staje się coraz popularniejsza, także, jeśli idzie o konstrukcje dachowe drewniane. Oprócz szybszego tempa budowy, ta metoda generuje również mniej odpadów niż tradycyjne budownictwo.

Korzystając z prefabrykatów, możemy zminimalizować ilość materiałów budowlanych pozostawionych na budowie, co pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Innowacyjne rozwiązanie, jakim są konstrukcje szkieletowe drewniane łączy w sobie wygodę i szybkość budowy z dbałością o ochronę środowiska, tworząc w ten sposób piękne i zrównoważone przestrzenie.

Dachy drewniane od gotowedachy.pl. Konstrukcje innowacyjne

W gotowedachy.pl stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dlatego też nasza oferta jest stale rozwijana i dopasowywana do potrzeb rynku. Nasza firma to nie tylko gwarancja wysokiej jakości wykonania, ale również kompleksowa obsługa klienta na każdym etapie budowy. Zaufaj nam i przekonaj się, że wybierając naszą firmę wybierasz profesjonalizm oraz pewność solidnego partnera biznesowego.

Gotowedachy.pl to firma, która oferuje swoim klientom wiele korzyści. Przede wszystkim, możesz liczyć na szybką realizację projektu. Dzięki zastosowaniu rozwiązań technologii MITEK idealnych do takich realizacji jak dachy drewniane konstrukcje, czas budowy jest znacznie krótszy niż w przypadku tradycyjnych form budownictwa.

Konstrukcje drewniane dachów powstają w naszej fabryce. Korzystając z unikalnych rozwiązań technologicznych, możemy dokładnie dopasować wszystkie elementy do siebie tak, by na placu budowy skupić się na ich montażu.

Ponadto, materiały użyte przez nas w procesie gotowe konstrukcje drewniane są dobierane w taki sposób, aby były trwałe i wytrzymałe. Drewno skandynawskie lite, pochodzące z regionów Europy Północnej, jest uważane za jedno z najlepszych gatunków drewna na świecie. Odporne na trudne warunki klimatyczne i ciężkie obciążenia świetnie nadaje się do budowy konstrukcji dachowych.

Drewno skandynawskie charakteryzuje się gęstą i jednolitą strukturą, co pozwala na tworzenie mocnych i stabilnych realizacji takich rzeczy jak: konstrukcje dachowe drewniane, które są nie tylko trwałe, ale także wizualnie oszałamiające. Ponadto ten rodzaj materiału, który wykorzystujemy do produkcji, jest przyjazny dla środowiska.

Gotowedachy.pl to także elastyczność w projektowaniu. Nasza firma projektuje budynki zgodnie z wymaganiami i preferencjami klientów przy pomocy najnowszych programów komputerowych. Dzięki temu masz możliwość stworzenia budynku w pełni dopasowanego do Twoich potrzeb oraz stylu życia.

Konstrukcje dachu drewniane. Skorzystaj z najlepszej opcji na rynku

Konstrukcje z drewna nie mają przed nami tajemnic. Nasi specjaliści pomagają Tobie na każdym etapie budowy, od projektowania aż po montaż. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój projekt będzie zrealizowany profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem naszej firmy.

Skorzystanie z usług gotowedachy.pl to gwarancja szybkiej realizacji projektu, wysokiej jakości wykonania, elastyczności w projektowaniu, ekologii oraz kompleksowej obsługi klienta. Wybierając naszą firmę, wybierasz pewność i profesjonalizm.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego bądź kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.

Zadaj pytanie
  log Gotowe dachy

  Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.

  Kijowiec 8a, 62-561 Ślesin

  +48 609 017 147

  biuro@gotowedachy.pl

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  Share This