Wiązary dachowe – Wielkopolska

10 lutego 2023
l
Gotowe dachy
v
0 Komentarzy

Konstrukcje oparte o prefabrykowanie elementy dachowe cieszą się rosnącą popularnością w całej Polsce. Jeśli rozważają Państwo takie rozwiązanie warto zapoznać się ofertą firmy gotowedachy.pl. Regionem, w którym działa, choć nie tylko, jest właśnie Wielkopolska. Wiązary dachowe to alternatywa dla tradycyjnych konstrukcji dachowych, które wymagają czasochłonnego procesu powstawania na placu budowy. Firma gotowedachy.pl może zamontować prefabrykowaną konstrukcję dachową w ciągu jednego dnia. Pozwala to nie tylko oszczędzić czas, ale także uniezależnić się od pogody.

Różne wiązary dachowe – Wielkopolska

Firma gotowedachy.pl zajmuje się kompleksowo dostarczaniem prefabrykowanych konstrukcji dachowych bez względu na rodzaj zabudowy. Wiązary dachowe mogą być wykorzystywane nie tylko do budowy domów jednorodzinnych. Równie dobrze sprawdzą się w budownictwie rolniczym i przemysłowym. Proces produkcji każdorazowo odbywa się w zakładzie w Ślesinie. Poszczególne elementy przygotowywane są ze specjalnie osuszanego drewna, które spełnia wysokie wymagania jakościowe. Wszystko poprzedzone jest oczywiście przygotowaniem odpowiedniego projektu. Obliczenia wykonywane przy pomocy zaawansowanego oprogramowania, dzięki czemu nie ma tutaj miejsca na błędy. Wyprodukowana w ten sposób konstrukcja jest bezpieczna i trwała. Zapewniają to także płytki Mitek, które pozwalają na tworzenie wyjątkowo mocnych i świetnie przenoszących obciążeń.

Wiązary dachowe – producent i jego szeroka oferta

Firma gotowedachy.pl jest producentem oferowanych przez siebie prefabrykowanych konstrukcji dachowych. Dostarcza na rynek rozwiązania dostosowane pod konkretne wymagania klienta. W swojej ofercie ma różne rodzaje wiązarów. Niektórzy potrzebują poddasza, na którym będzie tylko strych, inni chcą, aby było w pełni funkcjonalne. Gotowe Dachy przygotuje najlepsze rozwiązanie w obu przypadkach. Wiązary trójkątne, odwrócone, ucięte, attykowe, płaskie to tylko niektóre z szerokiej oferty

Wiązary dachowe – kompleksowe rozwiązanie

Gotowe Dachy zapewnia kompleksową obsługę, jeśli chodzi o wykonanie prefabrykowanych konstrukcji dachowych. Wielkopolska to miejsce, gdzie mieści się jej siedziba, lecz działają nie tylko tam. Rzetelne wykonanie usługi od projektu i wszystkich obliczeń, przez produkcję wiązarów, aż po ich montaż na miejscu. Rozwiązania szyte na miarę i dopasowane do konkretnych potrzeb. Na to wszystko można liczyć wybierając ofertę gotowedachy.pl

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadaj pytanie

  log Gotowe dachy

  Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.

  Kijowiec 8a, 62-561 Ślesin

  +48 609 017 147

  biuro@gotowedachy.pl

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  Share This