Budownictwo przemysłowe

Lata doświadczenia w branży budowlanej pozwoliły nam pójść o krok dalej niż budownictwo mieszkaniowe. Wykonujemy projekty dla budownictwa przemysłowego oraz handlowego.
Indywidualny projekt
Budynki handlowe i przemysłowe charakteryzują się nie tylko sporą powierzchnią, ale także dużą nieregularnością, jeśli chodzi o kształt czy wymiar. Najczęściej przy tego typu budynkach wykorzystywano ciężki i drogie w wykonaniu konstrukcje stalowe. Nasze rozwiązanie z powodzeniem może je zastąpić, a sama konstrukcja jest o wiele tańsza. Ponadto czas realizacji konstrukcji z więzarów oraz montażu jest o wiele krótszy. Oszczędzamy nie tylko czas, ale także koszty związane z tym etapem budowy. Ponadto konstrukcja z litego drewna lepiej izoluje ciepło. Do każdego projektu i klienta podchodzimy w sposób indywidualny.
 
W tej dziedzinie oferujemy Państwu:

 • konstrukcje dachowe oparte na ścianach murowanych, stalowych lub drewnianych,
 • budowa hal ramowych o rozpiętości nawet do 25m,
 • rozpiętość konstrukcji dachu nawet do 30m bez podpór pośrednich,
 • konstrukcje dachowe dla dyskontów spożywczych typu Biedronka, Netto, LIDL, itp.
 • szalunki do konstrukcji mostów, wiaduktów, itp.
 • budynki produkcyjne
 • budynki magazynowe
 • sale gimnastyczne
 • obiekty szkolne
 • domy weselne
 • restauracje
 • świetlice
 • remizy
 • hotele
Obróć model

Projekt marketu Biedronka

Projektowany wiązar z dachu Biedronka

Projektowany wiązar z dachu Biedronka

Nasze projekty

Budownictwo przemysłowe od gotowedachy.pl

Budownictwo przemysłowe to jedna z branż, który w Polsce rozwija się bardzo szybko. Powrót do produkcji elementów, które wcześniej wykonywane były w Azji sprawia, że inwestorzy chcą szybko budować kolejne fabryki czy magazyny. Te miejsca, które zapewnią odpowiednie warunki pracy, składowania towarów i produkcji mogą być wyposażone w konstrukcje dachowe od gotowedachy.pl.

Oprócz budownictwa mieszkaniowego, które prowadziliśmy na początku działalności, jesteśmy również ekspertami w zakresie budownictwo przemysłowe, hal ramowych oraz szalunków dla budynków handlowych i przemysłowych. Oferujemy kompleksowe usługi budowlane w zakresie konstrukcji drewnianych, które gwarantują naszym klientom najwyższą jakość wykonania oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Czytaj więcej

Budownictwo przemysłowe firmy. Zaufaj gotowedachy.pl

Nasze rozwiązania budowlane opierają się doświadczeniu, które zyskujemy od 1993 roku. Aby nasze konstrukcje dachowe były jeszcze lepsze — wykorzystują technologię MITEK. To właśnie dzięki niej nasze wiązary dachowe są lżejsze, tańsze w wykonaniu niż klasyczne rozwiązania, które od lat były promowane przez przemysł budowlany. Przykładem mogą być, chociaż wiązary kratowe, które coraz częściej zastępują w obiektach handlowych wersje żelbetowe.

Ofertę GotoweDachy.pl kierujemy do firm z branży handlowej i przemysłowej, które potrzebują wysokiej jakości i niezawodnych budynków magazynowych, produkcyjnych, hal sportowych czy obiektów kulturowych. Bez względu na to, czy jesteś przedstawicielem dyskontów, fabryki elementów złącznych czy producentem maszyn — zapraszamy do współpracy przy tworzeniu najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu!

Nasza firma może zaoferować rozwiązania na każdą skalę — od małych magazynów po hale o rozpiętości nawet do 25 metrów, bez konieczności stosowania jakichkolwiek podpór. Nasze rozwiązania to również ciekawa alternatywa dla dużych sieci handlowych, którym zależy na szybkim czasie wykonania oraz jakości. Obie te rzeczy wpisują się w nasze wartości, które wyznajemy od czasu rozpoczęcia działalności.

Obiekty przemysłowe z oferty gotowedachy.pl

Obiekty przemysłowe i wkład w ich budowę to dla nas chleb powszedni. Nasze rozwiązania w technologii MITEK to nie tylko budownictwo jednorodzinne, ale również domy weselne, restauracje, hotele, sale gimnastyczne, świetlice, a także remizy strażackie. Jednym słowem wszystko, co potrzebuje bezpiecznych, sprawdzonych i tanich konstrukcji dachowych.

Ponadto gotowedachy.pl to także specjaliści w budowie szalunków do konstrukcji mostów, wiaduktów i innych obiektów inżynierskich. Nasze szalunki są wykonane z najlepszych materiałów, zapewniają wysoką wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas budowy.

Gotowedachy.pl to zespół doświadczonych specjalistów, którzy potrafią sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Działamy w sposób indywidualny i elastyczny, dostosowując się do potrzeb każdego klienta. Nasze rozwiązania budowlane opierają się na najnowszych technologiach, które pozwalają nam na osiągnięcie wysokiej jakości. Obiekty przemysłowe od gotowedachy.pl to krótszy czas realizacji projektów oraz niższe koszty.

Konstrukcje dachowe z drewnem klasy C24

W gotowedachy.pl ogromną wagę przywiązujemy nie tylko do kwestii projektowania, ale również do sprawy wykorzystania materiałów, o których jakości jesteśmy przekonani w stu procentach. Bez wątpienia do takich surowców należy drewno o symbolu C24. Pochodzący ze Skandynawii materiał charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz dobrymi właściwościami, które pozwalają go używać jako materiału na budynki przemysłowe. Wiązary różnego rodzaju — ucięte, niesymetryczne czy odwrócone — będą świetnym sposobem na dach Twojego biznesu.

Inwestycje przemysłowe w obecnych czasach prowadzone są w sposób, który ma być jak najmniej szkodliwy dla środowiska. To zadanie, które stawiają sobie organizacje, chcące realizować CSR. Drewno — szczególnie to, wykorzystywane w prefabrykowanych konstrukcjach jest naturalnym surowcem, a jego obróbka nie wymaga stosowania żadnych szkodliwych substancji. To sprawia, że firmy, które skorzystają z naszych produktów, mogą w pełni realizować strategię.

Korzystanie z drewna C24 w produkcji budynków prefabrykowanych pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Badania pokazują, że nawet teraz drewno jest materiałem, który pozwala na redukcję kosztów o kilkanaście procent w stosunku do rozwiązań klasycznych.

Należy również wspomnieć, iż drewno jest materiałem łatwym w obróbce, co oznacza, że konstrukcja budynku może być wykonana znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod budowlanych. W niektórych przypadkach może wynieść ona nawet niecałe 14 dni roboczych.

Projektowanie przemysłowe od gotowedachy.pl

Projektowanie przemysłowe jest dla nas procesem, który pozwala dostarczać klientom prefabrykowane rozwiązania na miarę XXI wieku. W naszej pracy wykorzystujemy programy, które dają naszym klientom pełen ogląd tego, co nazywamy konstrukcje przemysłowe jeszcze zanim zostanie ona wyprodukowana. W tym dziale można zobaczyć niektóre z naszych realizacji, które są przykładem zastosowania drewna, w wydawałoby się niedostępnych projektach przemysłowych.

Niezależnie, czy produkujemy dachy na budynki przemysłowe, rolnicze czy mieszkaniowe — wszystko jest zaplanowane w odpowiedni sposób. Prace wykonywane są przy pomocy maszyn sterowanych komputerowo. W takim wypadku nie ma mowy o potknięciu czy błędzie, który mógłby sprawić, że wyprodukowane przez nas wiązary mogłyby nie pasować do określonej inwestycji.

Choć może się wydawać, że tak skrupulatny proces produkcyjny jest dość żmudny, to wspomniane rozwiązania, łączące najnowsze technologie oraz wiedzę ekspertów z gotowedachy.pl gwarantują najwyższą jakość wyrobów. Dzięki zastosowaniu takiej technologii nie ma miejsca na błędy, a każdy element jest dokładnie przemyślany i wykonany z dbałością o detale, od których zależy bezpieczeństwo konstrukcji.

Konstrukcje przemysłowe od gotowedachy.pl — jakość i dobra cena

Nasza firma jest najlepszym wyborem dla firm z branży przemysłowej, które potrzebują profesjonalnych i niezawodnych dachów budynków. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości wykonania możemy zagwarantować naszym klientom najlepsze rozwiązania budowlane dla takich inwestycji jak konstrukcje przemysłowe.

Kontaktując się z nami, zyskują Państwo pewność, że ich inwestycja zostanie zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami, w krótkim czasie i za rozsądną cenę. Właśnie ta ostatnia powinna być jednym z powodów, dla których należy poważnie przemyśleć kwestie inwestycji w nasz produkt.

Przypomnijmy, że dachy prefabrykowane są znacznie szybsze w montażu, co przekłada się na czas i koszty budowy. Przygotowanie elementów prefabrykowanych w zakładzie produkcyjnym znacznie skraca czas wszelkich operacji, co jest szczególnie ważne w przypadku dużych inwestycji, jak np. budowa obiektów przemysłowych czy hal magazynowych. Dzięki temu, jako inwestor zyskujesz pewność, że prace będą wykonane zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Wyliczenia, które możesz znaleźć na naszej stronie gotowedachy.pl chociażby dla budownictwa mieszkaniowego sprawiają, że możesz zyskać naprawdę dużo, decydując się na nasze rozwiązania. W procesie tworzenia wiązarów dachowych stosujemy technologię MITEK, która sprawia, że do wykonania danego projektu potrzebujemy mniejszej ilości drewna. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy pragną oszczędzać, a jednocześnie jak najmniej ingerować w środowisko naturalne.

Przypomnijmy, że elementy prefabrykowane są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości, co gwarantuje, że dachy od gotowedachy.pl wytrzymają wiele lat, bez wymagania kosztownych napraw.

W tym miejscu warto zwrócić uwagę także na aspekt estetyczny. Dachy prefabrykowane są dostępne w wielu wariantach, co pozwala na dopasowanie ich do konkretnych potrzeb inwestora oraz stylistyki budynku. Oferują one wiele możliwości aranżacyjnych, co pozwala na uzyskanie unikalnego i eleganckiego wyglądu nawet takich budynków z serii projekty przemysłowe.

Inwestycje przemysłowe z gotowedachy.pl już od samego początku naszej działalności, traktujemy priorytetowo, dbając o jakość świadczonych usług oraz zadowolenie naszych Klientów. Dlatego właśnie, do każdego klienta biznesowego podchodzimy w sposób indywidualny.

Zapraszamy do współpracy!

Zadaj pytanie

  log Gotowe dachy

  Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.

  Kijowiec 8a, 62-561 Ślesin

  +48 609 017 147

  biuro@gotowedachy.pl

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  Share This