Polityka prywatności

RODO

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest firma Gotowe Dachy Sp. z o.o. z siedzibą w Kijowcu 8A, 62-561 Ślesin, a współadministratorem – AX-BUD Inwestycje Sp.z o.o. z siedzibą w Ślesinie, przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 17 oraz PHU AX-BUD Andrzej Górski, z siedzibą w Ślesinie, przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 17.

Jako administrator nie wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez nas oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych mogą się Państwo kontaktować: adres e-mail: sekretariat@ax-bud.pl lub pisemnie na podany powyżej adres Administratora.

Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane przez okres 5 lat lub do czasu cofnięcia przez Państwa zgody.

Cele przetwarzania Państwa danych osobowych:

 • Podjęcie niezbędnych działań przed zawarciem umowy, przyjęciem zamówienia, zawarciem i wykonywaniem umowy oraz świadczeniem usług zgodnie z umową.
 • Prowadzone postępowania przetargowe,
 • Marketingowe – jeśli Państwo wyrażą na to zgodę.
 • Inna działalność administratora, w tym ewentualne dochodzenie roszczeń wynikających z zawartej z Panią/ Panem umowy.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku stwierdzenia, że przetwarzając Pani/Pana dane naruszamy przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zadaj pytanie

  log Gotowe dachy

  Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.

  Kijowiec 8a, 62-561 Ślesin

  +48 609 017 147

  biuro@gotowedachy.pl

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  Share This