O nas

Jesteśmy dla Państwa od 1993 roku i ciągle udoskonalamy naszą ofertę, tak aby sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Nasza historia

Nasza historia sięga 1993 roku, kiedy zaistnieliśmy na polskim rynku jako firma budowlana. Zdobyte doświadczenie i chęć rozwoju sprawiły, że postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o powięzie dachowe. Nasze konstrukcje wykonujemy z wysokiej jakości drewna i blachy, dzięki którym powstają gotowe dachy w technologii Mitek. W naszej pracy stawiamy na fachowe doradztwo oraz pełen profesjonalizm. Nasi pracownicy towarzyszą Państwu na każdym etapie wykonywanych prac – od momentu ustalania projektu, przez jego realizację aż do montażu.
Wysokiej jakości blacha Mitek sprawia, że nasze konstrukcje cechują się niezawodnością. Dodatkowo wykorzystanie powięzi z drewna sprawi, że sama konstrukcja jest o wiele tańsza.
Nasze rozwiązanie wykorzystujemy nie tylko w klasycznym budownictwie, ale także z powodzeniem stosujemy je w budownictwie przemysłowym i rolniczym. Te rozwiązania są nie tylko wiele szybsze w realizacji, ale także pozwalają sporo zaoszczędzić, jednocześnie nie tracąc przy tym na jakości.

Stawiamy na ciągły rozwój i zależy nam, aby nasze rozwiązania spełniły Państwa oczekiwania, dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych sprzętów, dobrych materiałów i stawiamy na wykwalifikowaną kadrę.

Zalety prefabrykowanych konstrukcji dachowych naszej firmy:

9
Szybki i łatwy montaż
9
Prefabrykowane konstrukcje dachowe są znacznie lżejsze od konstrukcji żelbetowych i stalowych
9
Duża precyzja wykonania
9
Znacznie krótszy czas budowy
9
Możliwość tworzenia konstrukcji o nietypowych kształtach
9
Obniżenie kosztów

Lat na rynku

Zrealizowanych projektów

Typów wiązar

Pracowników

Kompleksowa obsługa i fachowe podejście. Zdecydowanie polecam, kontakt na każdym etapie i szybki czas realizacji. Pomoc w doborze najlepszej opcji i wysoka jakość materiału.
Marcin Świerzyński
Opinie klientów
Zadaj pytanie
  log Gotowe dachy

  Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.

  Kijowiec 8a, 62-561 Ślesin

  +48 609 017 147

  biuro@gotowedachy.pl

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  Share This