Gotowe Dachy » Wiązary dachowe Września

Wiązary dachowe Września

Wykonujemy wiązary we Wrześni, które przygotowujemy na podstawie projektu budowlanego. Wiązary zawsze powstają z uwzględnieniem specyfiki budynku i konstrukcji dachu oraz jego rozpiętości, dlatego każda konstrukcja wiązarów jest inna. Wykonujemy wiązary dla budynków parterowych oraz wiązary dla budynków z poddaszem użytkowym, które projektujemy  taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń pod skosami.

Zastosowanie wiązarów dachowych w różnych typach budynków

Nasze wiązary dachowe we Wrześni znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, od domów jednorodzinnych po budynki przemysłowe czy użyteczności publicznej. Są one niezwykle wszechstronne i elastyczne, umożliwiając projektowanie dachów o różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki ich stabilności i wytrzymałości stanowią solidną podstawę dla pokrycia dachowego, chroniąc budynek przed warunkami atmosferycznymi. Nasze wiązary dachowe wielkopolska sprawdzą się zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i hal przemysłowych, czy też galerii handlowych.

Wiązary na strop żelbetowy i wiązary ze stropem

Jeśli chodzi o dachy prefabrykowane, to strop budynku stanowi pas dolny wiązarów. Jest to rozwiązanie korzystne dla inwestora z perspektywy oszczędności finansowych i czasu realizacji prac.  Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma konieczności wykonywania stropu betonowego, co oznacza brak przerw technologicznych, które dodatkowo wydłużają czas budowy. Strop wiązarów jest równie solidny co betonowy, a więc z można zaadaptować powierzchnię nad stropem na część mieszkalną.

Jakie korzyści oferują wiązary dachowe?

Dostarczamy wiązary kratowe we Wrześni, które są łatwe w montażu i oszczędne w produkcji, co przekłada się na korzystne koszty budowy. Wytrzymałość i stabilność sprawiają, że wiązary dachowe są idealnym rozwiązaniem dla dachów o różnych kształtach i rozmiarach. Ponadto, wiązary umożliwiają swobodną aranżację wnętrza poddasza, co zwiększa elastyczność projektowania pomieszczeń pod dachem. Warto dodać, że do budowy wiązar wykorzystujemy atestowane drewno konstrukcyjne C24, co przekłada się na ich wieloletnią trwałość. Drewno C24 to drewno o wysokiej sztywności, stabilności i odporności na uszkodzenia.

Projektowanie i produkcja

System Mitek to nowoczesne oprogramowanie do produkcji i projektowania wiązarów dachowych. Pozwala ono na automatyzację procesów produkcyjnych oraz wykorzystanie zaawansowanych algorytmów projektowania, co przekłada się na jeszcze lepsze właściwości konstrukcyjne i ekonomiczne wiązarów dachowych.

Zadaj pytanie

  log Gotowe dachy
  Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.
  Kijowiec 8a, 62-561 Ślesin
  +48 609 017 147
  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  Share This