Gotowe Dachy » Wiązary dachowe drewniane

Wiązary dachowe drewniane prefabrykowane – wiązar dachowy drewniany

Wiązary dachowe drewniane. Definicja

Wiązary dachowe to konstrukcje drewniane, które stanowią podstawę dla nowoczesnej więźby dachowej. Ich zadaniem jest utrzymanie pokrycia dachowego w odpowiedniej pozycji i rozłożenie obciążeń na elementy konstrukcyjne budynku. Wiązary deskowe składają się z belek połączonych ze sobą węzłami oraz osadzonych na murłatach lub słupach.

Wiązary prefabrykowane i ich wymiary są dostosowywane do wymagań danego projektu. Zależą one przede wszystkim od wielkości i kształtu dachu oraz od obciążeń, jakie mają udźwignąć. Wiązary dachowe produkowane są w różnych rozmiarach i kształtach, aby spełnić potrzeby klienta. Najczęściej występujące wymiary wiązarów występują w wysokości od 80 do 200 cm. Ich szerokość wynosi od 60 do 120 cm. Długość zaś wahać może się od 2 do nawet 12 metrów. Jednakże, w przypadku większych obiektów, wiązary dachowe wymiary będzie odpowiednio dostosowana.

Wiązary drewniane występują w różnych kształtach. Mogą być jednospadowe, dwuspadowe, czterospadowe, mansardowe i półszczytowe. Każdy kształt ma swoje przeznaczenie. Jako gotowedachy.pl wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie tak, aby dobrać odpowiednie rozwiązanie do wymagań projektowych oraz potrzeb klienta.

Wszystkie wiązary drewniane, które powstają w naszej fabryce są projektowane i wykonane zgodnie z normami technicznymi, aby zapewnić nie tylko bezpieczeństwo, ale także trwałość i funkcjonalność produktu. Odpowiednio dobrana konstrukcja wiązarów dachowych pozwala na osiągnięcie zamierzonego efektu i bezpieczne użytkowanie budynku przez wiele lat.

Sprawdź naszą ofertę:

Wiązary prefabrykowane. Naturalny dobór materiału

Wiązary to rozwiązanie od gotowedachy.pl, które sprawia, że budowa dachów jest szybsza niż w przypadku tradycyjnych metod budowy. Gotowedachy.pl to firma, która stawia na nowoczesne rozwiązania, pozwalające na szybką i bezproblemową realizację inwestycji.

Dzięki naszej technologii produkcji prefabrykowanych konstrukcji dachowych czas montażu został skrócony o połowę w stosunku do innych rozwiązań, do których należą, chociażby tradycyjne więźby dachowe. Nasze produkty, które znajdziesz pod nazwą wiązar dachowy, są precyzyjnie wycinane i przygotowywane do montażu jeszcze przed przyjazdem na plac budowy. Dzięki temu cały proces budowy jest o wiele szybszy i bardziej efektywny, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Drewno skandynawskie jest nie tylko piękne i trwałe, ale także łatwe w obróbce i montażu, co pozwala na szybkie i efektywne realizowanie projektów. Konstrukcje z tego materiału są wykorzystywane w wielu branżach, w tym w budownictwie, przemyśle meblowym czy produkcji elementów wykończeniowych. Nie inaczej jest również w naszym przypadku, ponieważ chcemy mieć pewność, że klient otrzymuje produkty trwałe i pewne.

Dach na wiązarach od gotowedachy.pl

Gotowe wiązary dachowe od naszej firmy pozwalają na budowę różnego rodzaju dachów. Należy do nich dach jednospadowy, składający się z jednej płaszczyzny dachu opadającej z jednej strony budynku. Takie rozwiązanie jest stosowane do budynków gospodarczych, hal magazynowych lub garaży.

Oczywiście to nie jedyna opcja do stworzenia dzięki naszym rozwiązaniom. Dach dwuspadowy wykorzystywany jest zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i budynków gospodarczych. Wiązary dachowe do dachu dwuspadowego mają równomiernie rozłożone obciążenia.

Dach czterospadowy to wybór dla budowniczych budynków mieszkalnych, a jego charakterystyczne cechy to symetryczność oraz elegancki wygląd. Wiązary dachowe do dachu tego rodzaju mają równomiernie rozłożone obciążenia.

Dzięki naszym wiązarom można zaprojektować takze dach mansardowy.Wysoka część tego obiektu jest nachylona pod kątem mniejszym niż dolna część. To właśnie pozwala na uzyskanie większej powierzchni mieszkalnej na poddaszu. Taki dach jest stosowany przede wszystkim w przypadku budynków mieszkalnych, a wiązary dachowe do dachu mansardowego mają nierównomiernie rozłożone obciążenia.

Dzięki naszym wiązarom zbudujesz również dach półszczytowy. Składa się on z jednej spadzistej połaci oraz drugiej pionowej ściany. W przypadku budynków gospodarczych, takich jak stodoły, magazyny czy warsztaty to rozwiązanie jest dość użyteczne.

Wszystkie powyższe typy dachów można zbudować przy użyciu oferowanych przez nas produktów sygnowanych znakiem gotowedachy.pl. Wszystkie wiązary dachowe są wykonane z gatunkowego drewna oraz spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa.

Gotowe wiązary dachowe dla przemysłu i rolnictwa

Dach na wiązarach to nie tylko świetnie rozwiązanie dla budownictwa mieszkaniowego, ale również dla przedstawicieli przemysłu oraz rolnictwa. W gotowedachy.pl posiadamy rozwiązania, które świetnie sprawdzą się przy realizacji różnego rodzaju dachów na industrialnych budynkach.

Mogą być z powodzeniem stosowane w budynkach produkcyjnych i magazynach, gdzie pozwalają na uzyskanie dużej przestrzeni bez dodatkowych podpór, co ułatwia przemieszczanie się maszyn i sprzętu. W przypadku budynków sportowych, takich jak sale gimnastyczne, wiązary dachowe zapewniają dużą przestrzeń bez dodatkowych podpór, umożliwiając swobodne korzystanie z pełnej powierzchni sali.

Prefabrykowane wiązary dachowe oferowane przez gotowedachy.pl są również doskonałym rozwiązaniem dla budynków rekreacyjnych, takich jak domy weselne czy restauracje. Zapewniają one elegancki wygląd dachu oraz dużą przestrzeń bez dodatkowych podpór, co umożliwia swobodne przemieszczanie się gości oraz aranżowanie wnętrza według własnych potrzeb.

W przypadku mniejszych budynków, takich jak świetlice czy remizy strażackie, wiązary dachowe prefabrykowane zapewniają bezpieczeństwo oraz trwałość, a jednocześnie umożliwiają uzyskanie dużej przestrzeni bez dodatkowych podpór.

W budynkach hotelowych wiązary dachowe cena są doskonałym rozwiązaniem, umożliwiającym uzyskanie dużej przestrzeni bez dodatkowych podpór oraz zapewniającym bezpieczeństwo i trwałość. Ponadto, wiązary dachowe oferowane przez gotowedachy.pl są łatwe w montażu i demontażu, co ułatwia przeprowadzanie prac modernizacyjnych czy remontowych.

Nasze rozwiązania dla rolnictwa charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także trwałością i funkcjonalnością. Wiemy, jak ważne jest dla rolników, aby ich budynki były solidne i bezpieczne, dlatego stawiamy na najlepsze materiały i sprawdzone technologie.

Realizacje dla rolnictwa, które wykonujemy w ramach oferty gotowedachy.pl, to rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb i wymagań. Projektujemy i wykonujemy kurniki i obory, które zapewniają bezpieczne warunki dla zwierząt i umożliwiają łatwą obsługę. Natomiast wiaty na sprzęt rolniczy są nie tylko solidnym miejscem do przechowywania sprzętu rolniczego i różnego rodzaju narzędzi.

Dzięki naszym realizacjom dla rolnictwa nasi klienci mogą mieć pewność, że ich budynki są solidne, trwałe i funkcjonalne. Ponadto oferujemy naszym partnerom biznesowym kompleksowe wsparcie techniczne oraz doradztwo w zakresie projektowania i montażu. Wszystko po to, aby nasze rozwiązania spełniały najwyższe wymagania i potrzeby rolników. Wszystko dzięki zastosowaniu rozwiązania, jakim są wiązary prefabrykowane.

Wiązary drewniane – cena niższa niż tradycyjne rozwiązania

Wiązary dachowe cena za m2 to argument, który każe zastanowić się nad inwestycją w nasze rozwiązania zarówno prywatnym inwestorom, jak i przedstawicielom firm czy rolnikom.

Podczas produkcji wiązarów dachowych w technologii MiTek zużywamy o kilkanaście procent mniej tarcicy niż w przypadku klasycznych wiązar. Dzięki zastosowaniu tej technologii budowa dachów jest bardziej ekonomiczna i pozwala na oszczędność kosztów.

Technologia MITEK, z której korzystamy jako gotowedachy.pl zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu można mieć pewność, że dach jest solidnie i trwale wykonany. Wiązary dachowe drewniane to jedno z lepszych rozwiązań na rynku budowlanym.

Gotowe wiązary dachowe i ich cena będzie z pewnością tańsza niż rozwiązania żelbetowe czy betonowe.

Wiązar dachowy drewniany. Rozwiązanie zaawansowane technologicznie

W GotoweDachy.pl realizujemy nasze inwestycje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i funkcjonalność. Nasza technologia produkcji wiązarów dachowych opiera się na połączeniu elementów drewnianych za pomocą wprasowanych w nie płytek kolczastych. Dzięki temu uzyskujemy trwałą i stabilną konstrukcję, a jednocześnie optymalizujemy koszty produkcji.

W procesie wykonywania każdego zlecenia wykorzystujemy nowoczesne programy komputerowe, które pozwalają na stworzenie projektu oraz dokumentacji warsztatowej. Do tworzenia wiązarów wybieramy materiały wysokiej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo konstrukcji. Elementy są precyzyjnie docinane za pomocą pił sterowanych numerycznie, co zapewnia idealne dopasowanie i trwałość połączeń.

Montaż naszych wiązarów dachowych jest szybki, co umożliwia skrócenie czasu realizacji inwestycji. Cała konstrukcja jest transportowana na budowę, a sam montaż zajmuje zazwyczaj tylko 1-2 dni. Dzięki temu nasi klienci mogą szybko skorzystać z możliwości, jakie daje nasze gotowe rozwiązanie.

W gotowedachy.pl dbamy o każdy detal i każdy etap produkcji, aby nasze inwestycje były nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne i trwałe. Nasze rozwiązania, jakimi są elementy nazywane wiązar dachowy, dostosowane są do różnych potrzeb i wymagań klientów, co pozwala na stworzenie indywidualnego projektu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W gotowedachy.pl oferujemy naszym klientom najlepsze wiązary dachowe, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Nasze wiązary dachowe są projektowane i wykonane z najwyższą precyzją, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo użytkowania budynków przez wiele lat.

Wiązary cena oferowane przez naszą firmę, dostępne są w różnych wymiarach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy wiązary dachowe jedno- i dwu-spadowe, cztero-spadowe, mansardowe i półszczytowe, co pozwala na stworzenie dachu o unikalnym i eleganckim wyglądzie.

Kupując wiązary dachowe w naszej firmie, masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiedniej jakości, który spełni Twoje wymagania i oczekiwania. Dzięki temu masz pewność, że korzystasz z produktu, który pozwolił na zrealizowanie kilkuset realizacji na terenie całej Polski.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zakupu najlepszych rozwiązań w dziedzinie wiązarów dachowych na rynku. Od GotoweDachy.pl!

Zadaj pytanie
  log Gotowe dachy

  Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.

  Kijowiec 8a, 62-561 Ślesin

  +48 609 017 147

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  Share This