Gotowe Dachy » Wiązary dachowe Łódź

Wiązary dachowe Łódź

Dostarczamy wiązary w Łodzi o konstrukcji kratowej, gdzie elementy składają się w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wytrzymałość. Przekłada się to na optymalne wykorzystanie materiału. Każda konstrukcja wiązarów powstaje z uwzględnieniem specyfiki dachu, jego kształtu i rozpiętości oraz warunków terenowych w miejscu montażu i przewidywanych obciążeń. Gotowe wiązary dostarczamy na miejsce budowy i zajmujemy się ich montażem.

Wiązary dachowe Łódź – rozwiązania dla różnych typów budynków

Wiązary dachowe w Łodzi znajdują zastosowanie w różnych rodzajach budynków. Dostarczamy dachy prefabrykowane dla domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych i budynków użyteczności publicznej. Bez względu na kształt czy rozmiar dachu, nasze wiązary dachowe łódzkie mogą być dostosowane do specyficznych potrzeb konstrukcyjnych budynku.

Wiązary dachowe drewniane Łódź – rodzaje

Oferujemy wiązary dachowy drewniane w Łodzi ze stropem, który powstaje z pasa dolnego wiązar.  Wiązary dachowe nie wymagają przygotowania wcześniej stropu betonowego, co przekłada się na krótszy czas realizacji prac oraz oszczędności finansowe. Strop betonowy wymaga przygotowania deskowania, zalania formy i przerwy technologicznej związanej z zastyganiem mieszanki i uzyskiwaniem odpowiedniej twardości. Decydując się na wiązary można od razu przystąpić do dalszych prac.

Powody, dla których warto wybrać wiązary

Nasze wiązary kratowe w Łodzi cieszą się sporym zainteresowaniem — są łatwe w montażu i oszczędne w produkcji, co przekłada się na korzystne koszty budowy. Wykorzystujemy drewno konstrukcyjne C24, które gwarantuje solidność całej konstrukcji. Jest to drewno o wysokiej sztywności, wytrzymałości i odporności na czynniki atmosferyczne. Prefabrykacja pozwala na szybką produkcję i instalację na miejscu budowy. Ponadto wiązary dachowe są idealnym rozwiązaniem dla dachów o różnych kształtach i rozmiarach. Wiązary sprawdzą się zarówno w przypadku domów parterowych, jak i domów z poddaszem użytkowym. Idealnie sprawdzają się także w przypadku budynków o dużej rozpiętości, czyli hal magazynowych i produkcyjnych oraz galerii handlowych.

System produkcji

Nowoczesne technologie produkcji i projektowania, takie jak system Mitek, przyczyniają się do jeszcze lepszej jakości wiązarów dachowych. Systemy te pozwalają na automatyzację procesów produkcyjnych oraz wykorzystanie zaawansowanych schematów projektowania, co przekłada się na jeszcze lepsze właściwości konstrukcyjne elementów łączeniowych dla naszych wiązarów stropowych w Łodzi

Zadaj pytanie

  log Gotowe dachy
  Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.
  Kijowiec 8a, 62-561 Ślesin
  +48 609 017 147
  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  Share This