Gotowe Dachy » System Mitek

System Mitek

Nieustanny rozwój sektora budownictwa wymaga ciągłego dostosowywania się do zmieniających się warunków i innowacyjnych technologii. Wśród firm, które odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu nowoczesnego przemysłu budowlanego, znaleźć można Mitek. Specjalizując się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla producentów prefabrykowanych konstrukcji drewnianych, Mitek jest nie tylko dostawcą produktów, ale przede wszystkim partnerem, który wspiera rozwój klientów w rozwiązaniach dla konstrukcji dachowych.

Mitek Polska. Innowacje i łączenia na lata

Mitek jest liderem w swoim segmencie, dostarczając specjalistyczne oprogramowanie, nowoczesne maszyny oraz łączniki dla producentów wiązarów drewnianych. Dzięki temu Mitek pomaga swoim klientom maksymalizować efektywność produkcji, jednocześnie dbając o zachowanie najwyższych standardów jakości.

Rozwiązania, jakich używamy jako gotowedachy.pl – takie jak oprogramowanie do projektowania łączników do wiązarów Mitek – dają możliwość precyzyjnego zaplanowania naszej produkcji. To przekłada się na oszczędności czasu i materiałów. Dzięki temu nasze dachy są ekonomiczne.

Z doświadczenia wiemy, że Mitek to nie tylko sprawdzona technologia. To przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie pracują nad rozwojem i doskonaleniem oferowanych rozwiązań, zapewniając wsparcie techniczne i doradcze dla swoich klientów. To właśnie dzięki tej kompleksowej ofercie naszego biznesowego partnera, jakim jest Mitek, możemy realizować zamówienia nawet w kilka dni.

Historia firmy Mitek w Polsce

Mitek – choć kojarzy się głównie z tematem: wiązary dachowe Mitek – jest potentatem o globalnym zasięgu. Mitek Polska zaczął swoją działalność w 2001 roku w Legnicy. Od tego czasu przedsiębiorstwo rozwija swoją działalność, dostarczając płytki kolczaste oraz specjalistyczne doradztwo między innymi dla naszej firmy – gotowedachy.pl.

System Mitek jest produktem sprawdzonym i powszechnie używanym. W gotowedachy.pl doskonale zdajemy sobie sprawę z jakości tego dedykowanego systemu i wiemy, że firma dysponuje również magazynem, który zapewnia ciągłość dostaw łączników do konstrukcji. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy “od ręki” płytki kolczaste, czy łączniki “posi”, wiemy, że mamy stały dostęp do tego rodzaju materiałów.

Płytki kolczaste MITEK. Klucz do zbudowania dobrej jakości wiązarów dachowych

Rozwój technologii i innowacji w branży budowlanej stale przyczynia się do udoskonalania istniejących rozwiązań i wprowadzania nowych, ułatwiających i usprawniających proces budowy. Jednym z takich przełomowych rozwiązań są płytki kolczaste od firmy Mitek, które zrewolucjonizowały łączenie konstrukcji drewnianych. Mitek wiązary jako gotowedachy.pl jesteśmy w stanie zbudować w ciągu kilku dni.

System Mitek, do którego zaliczają się płytki kolczaste to rozwiązanie stosowane przez gotowedachy.pl. Blacha stalowa, ocynkowana lub nierdzewna, z jednostronnie wytłoczonymi kolcami – każda z nich ma zdolność łączenia elementów tarcicy w jedną płaszczyznę, zapewniając przy tym dużą siłę połączeń o stałej i przewidywalnej wytrzymałości. Właśnie to rozwiązuje długoletni problem związany z łączeniem drewna w konstrukcjach – materiału, który ma doskonałą relację wytrzymałości do wagi. Do tej pory nie można było w pełni wykorzystać jego potencjału z powodu bardzo niestabilnych połączeń. System Mitek zrewolucjonizował możliwość łączenia elementów drewnianych.

Wiązary Mitek – klucz do wymarzonych dachów

Dlaczego jako gotowedachy.pl wykorzystujemy wiązary Mitek w codziennej pracy? Działanie płytek kolczastych MiTek polega na równomiernym przejmowaniu obciążenia z jednego elementu i przenoszeniu go na inny poprzez łącznik. Dzięki temu unika się koncentracji naprężeń, które często występują przy połączeniach gwoździowych i klejonych. To pozwala na osiągnięcie połączeń tak mocnych, jak sama tarcica, co sprawia, że to wytrzymałość drewna, a nie minimalnych jego odcinków odpowiednich do połączeń, ma większy wpływ na projekt.

Płytki kolczaste MiTek to dowód na to, że innowacje technologiczne mogą znacząco wpłynąć na proces budowlany, oferując solidne, przewidywalne i ekonomiczne rozwiązania dla konstrukcji drewnianych. Dzięki nim można w pełni wykorzystać potencjał drewna jako materiału konstrukcyjnego, przyczyniając się do dalszego rozwoju sektora budownictwa.

Płytki Mitek. Jakie wymiary stosujemy?

Płytki kolczaste MiTek to niezwykle elastyczne rozwiązanie, które dostosowuje się do różnorodnych potrzeb i wymagań w dziedzinie budownictwa. MiTek Industries Polska oferuje szeroki wybór tych produktów, które różnią się między sobą grubością blachy i wysokością kolca. Dzięki temu klient może dobrać płytki idealnie pasujące do specyfiki danego projektu.

Model GNA20 to płytki kolczaste o grubości blachy wynoszącej 1,0 mm i wysokości kolca 8 mm. Tego typu płytki są idealne do konstrukcji, które wymagają precyzyjnych, ale niezbyt mocnych połączeń. Niewielka grubość blachy sprawia, że są one stosunkowo lekkie, co ułatwia ich obsługę i montaż.

Drugi model, T150, posiada grubość blachy wynoszącą 1,5 mm i wysokość kolca 15 mm. Te płytki są bardziej odporne na obciążenia, dzięki czemu sprawdzają się w większych konstrukcjach, które wymagają solidniejszych połączeń. Wysokość kolca w modelu T150 zapewnia lepszą penetrację drewna, co z kolei przekłada się na mocniejsze i trwalsze połączenie.

Najmocniejszym rozwiązaniem w ofercie MiTek Industries Polska jest model M14, który charakteryzuje się grubością blachy 2 mm i wysokością kolca 20 mm. Takie płytki są stworzone do najbardziej wymagających konstrukcji, które muszą wytrzymać duże obciążenia. Wysokie kolce zapewniają doskonałą przyczepność do drewna, co przekłada się na silne połączenie.

Dzięki różnorodności dostępnych modeli, dachy Mitek są niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się niezależnie od rodzaju wiązarów, które musimy zbudować. Szeroka gama wymiarów pozwala na dokładne dopasowanie do konkretnych wymagań projektu, zapewniając optymalne połączenia, niezależnie od specyfiki danej konstrukcji.

Ile kosztuje dach w systemie MITEK?

Wiązary dachowe oferowane przez Mitek to rozwiązania z najwyższej półki, które cechują się niezrównaną jakością i trwałością. Mimo to, ceny tych konstrukcji nie są stałe i zależą od wielu czynników.

Warto w tym miejscu odnosić się do Mitek cennik, z którego wynika, że dach Mitek cena jest ściśle powiązana z aspektami takimi, jak: koszty materiałów, zróżnicowana wartość robocizny w zależności od specyfiki danego projektu, a także koszt transportu wiązarów na teren budowy.

Wszystko to ma istotny wpływ na finalną wycenę, tego, co w gotowedachy.pl nazywamy dachy Mitek. Dlatego zawsze warto skonsultować indywidualny projekt z ekspertem firmy, aby uzyskać najbardziej precyzyjną i dopasowaną ofertę.

Gotowedachy.pl. Twój partner w budowie solidnego dachu

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące dachów Mitek lub innych naszych usług, profesjonalna ekipa gotowedachy.pl zawsze służy pomocą. Dysponujemy bogatą wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają nam przygotować dla Państwa darmową, szczegółową i przystępną wycenę Państwa dachu. Działamy z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów, dlatego oferujemy zróżnicowane rozwiązania – nie tylko dla domów jednorodzinnych, ale także dla budynków przemysłowych czy obiektów związanych z rolnictwem. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie niesie ze sobą różnorodność budownictwa.

Zadaj pytanie
  log Gotowe dachy

  Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.

  Kijowiec 8a, 62-561 Ślesin

  +48 609 017 147

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  Share This