Wiązary dachowe cena

23 lutego 2023

l

Gotowe dachy

Wiązary dachowe jako rozwiązanie kwestii dachu przy budowie domu


Wiązary dachowe cena – zastanawiasz się jaki mają koszt wiązary dachowe?

Jest to coraz częściej używany element podczas budowy domów. Jest tak dlatego, że budowane w oparciu o to rozwiązanie dachy, są funkcjonalne i bezpieczne. Gotowe wiązary dachowe świetnie sprawdzają się nawet podczas naszej polskiej zimy. Można przy ich udziale stworzyć także użytkowe poddasze. Szczególnie to właśnie możliwość aranżacji poddasza zachęca ludzi do inwestowania w ten sposób budowy dachu. Gotowe wiązary dachowe jednak to nie tylko funkcjonalność, to także, a może przede wszystkim, sprawność i szybkość rozwiązań. Nie tworzy się ich na miejscu, tylko na placu budowy. Przygotowuje się je w zakładzie produkcyjnym. Niesie to za sobą wiele zalet. Przede wszystkim to, że nie są tworzone na miejscu budowy domu, sprawia, że nie ma konieczności czekania na idealną pogodę do ich montażu. Budowa nie będzie się więc opóźniać i można ją kontynuować nawet w mniej przyjaznych porach roku. Wpływa też na to szybkość montażu. Możliwe jest jego wykonanie nawet w ciągu jednego dnia.


Wiązary drewniane – cena niższa niż tradycyjne rozwiązania


Kolejną zaletą, zaraz za łatwością montażu jest ich cena. Mimo że same materiały potrzebne do wyprodukowania wiązarów pojedynczo będą droższe niż te w przypadku tradycyjnej więźby dachowej, to całość jest tańsza. Dzieje się tak dlatego, że w przypadku gotowych wiązarów dachowych może być ich po prostu mniej niż przy tradycyjnym dachu. Nie wpływa to jednak na ich wytrzymałość. Są równie bezpieczne jak standardowe rozwiązania, dzięki czemu cieszą się rosnącą popularnością. Zbliżona funkcjonalność przy niższej cenie zachęca wielu odbiorców tego rozwiązania.


Cennik wiązarów dachowych


Ten rodzaj budowy dachu to rozwiązanie szyte na miarę i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nie można więc ustalić jednego uniwersalnego cennika dla tej usługi. Wszystko zależy między innymi od powierzchni dachu, ale to nie wszystko. Ważne jest także rodzaj poddasza, jakie się chce uzyskać, jeśli w ogóle ma ono się pojawić w nowobudowanym domu. Dlatego gotowe wiązary dachowe w gotowedachy.pl przygotowuje się indywidualnie w oparciu o konkretny projekt. W cenę wlicza się sama konstrukcja, jak i również transport oraz użycie dźwigu na miejscu budowy. Projekt jest przygotowywany w oparciu o precyzyjne komputerowe obliczenia, z udziałem wykwalifikowanych inżynierów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadaj pytanie

  log Gotowe dachy

  Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy także do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie mogą Państwo śledzić przykładowe realizacje.

  Kijowiec 8a, 62-561 Ślesin

  +48 609 017 147

  biuro@wiazarygorski.pl

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!
  Share This